Klientų atsiliepimai

Rimtautas, Kaišiadorys, 36 metai, 2011 gegužės 20 diena

Kaimynas pasigyrė metęs rūkyti. Pasakojo, kad jam tai pavyko labai lengva – nuvyko į Vilnių, pasnaudė ant kušetės kol daktarė kažką būrė apie jo ausis ir viskas – kaip ranka nuėmė. O rūkydavo jis ne šiaip sau, ne mažiau nei aš. Nusprendžiau, jei jis gali, kuo aš prastesnis. Užsiregistravau ir nelabai tikėdamas, kad padės, nuėjau. Išties, visai maloniai pagulėjau ant sofutės. Daktarė gerokai prikankino klausimais kodėl kaip, kiek ir taip toliau…Pati procedūra tikrai maloni, bet, o stebuklas, išėjęs net neįsikišau rankos į kišenę, kur kaip visad gulėjo cigaretės. Rankos paprastai išėjus į lauką cigaretę įkiša į burną automatiškai, šį kartą to nebuvo. Pamaniau, ilgai tai netruks, tuojau užsimanysiu ir užsirūkysiu…Grįžau namo nesurūkęs nė vienos cigaretės. Kitą dieną taip pat netraukė rūkyti. Taip prabėgo savaitė…kita. O po to supratau, kad galiu ir nerūkęs puikiai gyventi…Sugrįžo kvapai, o kas dar svarbiau – turiu daugiau laisvo laiko. Taigi, siūlau visiems – mesti rūkyti tikrai pakankamai paprasta.

 


 

Igoris, Vilnius, 47 metai, 2011 kovo 14 diena

Aš santechnikas. Visą dieną zuju po miestą taisydamas jūsų namuose čiaupus, unitazų bakelius ir panašiai. Pavalgyti nėra kada normaliai. Rimtai pavalgydavau tik vakare, po darbų. Kimšdavau kiek telpa, daug ir ilgai. Jau keli metai kai mano svoris tapo bėda. Sunku net įsėsti į mašiną, o ir išsiropšti ne ką paprasčiau. Kai reikdavo pasilenkti, tai lengviau būdavo atsiklaupti, nei pasilenkti. Pajutau, kad sunku dirbti. Žmona su vaikais vis kartojo – dietos tau reikia laikytis. Pamėginau – tik tos dietos ne man, visą dieną galvoju kaip čia ko nors suvalgius, kai pripuolu – pamirštu visas dietas. Dukra kažkur internete surado, kad lazeriu tokius dalykus galima sutvarkyti. Užrašė, nieko – procedūra normali, net maloni. Gydytoja paaiškino, kas ir kaip, kada ką reikia valgyti, ko reiktų vengti. Kantriai vykdžiau patarimus. Tiesa, po pirmo seanso, svoris labai stipriai nenukrito – atsikračiau per 2 savaites viso labo vos 3 kg. Bet vėliau, viskas ėjo kur kas smagiau – po 4 seansų atsikračiau 17 kg. Dabar gi, per daug nesikankindamas pats prisilaikau. Ir darbe tapo viskas paprasčiau – nereikia klauptis, galiu ir pasilenkti. Dėkui už tokią pagalbą.

 


 

Alina B., Vilnius, 2010 rugpjūčio 13 diena

Noriu pasidžiaugti savo rezultatais po lazerio terapijos apsilankymų. Turiu pripažinti, jog niekad neturėjau idealaus svorio ir figūros. Stengiausi patikti sau tokia, kokia esu. Pradėjus dirbti atitinkamo pobūdžio darbą, pajutau, jog su laiku kūno apimtys keitėsi – didėjo. Kai vieną dieną pamačiau, jog daugelis rūbų tapo per ankšti, o veidrodyje išvydau ne patį mieliausią savo atvaizdą, kurį turbūt kiekviena moteris norėtų matyti kitokį. Supratau, jog reikia stabdyti augančius nereikalingus kilogramus. Iš tikrųjų tai buvo daug sudėtingiau nei aš įsivaizdavau… Galų gale nusprendžiau kreiptis atitinkamos pagalbos, konsultacijos dėl to. Ir po lazerio terapijos supratau, ką ne taip dariau, jog šitaip apleidau savo kūną. Galų gale gavau vertingų patarimų, apie kuriuos iki tol net nebuvau pagalvojusi. Galiu pasidžiaugti, jog po atitinkamų konsultacijų ir terapijų palaipsniui krito svoris, jau po pirmųjų keleto apsilankymų netekau 4 kg. Plius mano didelis pasiryžimas ir valia padėjo man pasiekti norimų rezultatų. Dėkoju už pagalbą!

 


 

Algimantas, Kaunas, 2010 rugpjūčio 5 diena

Norėčiau padėkoti gydytojai Rūtai už pagalbą. Esu užkietėjęs rūkorius. Stažas net nepadoru rašyti – apie 40 metų. Esu kelis kartus pats metęs rūkyti, kartą nerūkiau net 365 dienas, bet vėl užsikabinau ir viskas iš pradžių. Be to, turėčiau pridurti, kad rūkiau ne šiaip sau, o beveik po 40 cigarečių per dieną. O tai reiškia, kad nepaleisdavau cigaretės iš rankų. Įdomu tai, kad po lazerinės procedūros tarsi kas būtų pakeitęs mane. Manęs net neerzina aplinkinių rūkymas, o anksčiau ir aš pats iškart būčiau užsirūkęs. Net tabako dūmai nesukelia noro prisidegti cigaretę. Nesakau, kad mečiau rūkyti visiems laikams, juk rūkorius tas pats alkoholikas, tik nuodai skirtingi. Bet dabar jaučiuosi lyg naujai gimęs. Miegu gerai, ryte atsikeliu žvalus ir neapsnūdęs – tikiuosi, kad jau niekad vėl nečiupsiu cigaretės. Pati procedūra tikrai maloni, raminanti ir kelias dienas po jos savijauta lyg kūdikėlio. Dar kartą dėkui.