Metodas

Lazerių terapijos šaknys glūdi TKM (Tradicinė kinų medicina).

 

Įkvėpiant tabako dūmus savaimingai išsiskiria laimės hormonai ir endorfinai. Nikotinas užvaldo dopamino medžiagų apykaitą ir tai, be kita ko, užtikrina rūkymo malonumą.

 

Kai organizmas nebegauna nikotino, dažnai kyla abstinencijos padarinių, priskiriamų nikotino poveikiui. Atsiranda nenumaldomas potraukis rūkyti. Mažinant šį poveikį, pasitelkiama infraraudonoji lazerio šviesa. Lazeris stimuliuoja organizmo energijos vartus per taip vadinamus meridianų taškus. Su rūkymu susietų poveikio taškų pasirinkimas, atkuria prarastą energijos pusiausvyrą ir stimuliuoja organizmo endorfinų gamybą, prisotindama nikotino receptorius.

 

Taip neutralizuojamas pastovus nikotino poreikis, tuo pačiu iki minimumo sumažinami nervingumo, irzlumo, miego sutrikimo, nesusikaupimo, įvairių baimių, depresijų, galvos skausmų ir prakaitavimo simptomai, sustabdomas galimas svorio prieaugis ir pagreitėja organizmo valymosi procesai. Ši procedūra yra maloni, atpalaiduojanti, raminanti, neinvazinė ir visiškai neskausminga ir be jokio pašalinio poveikio.

 

Net beveik visi užkietėję rūkoriai pasiekia gerų rezultatų.

 

Mūsų metodo privalumai:

  • efektyvus, nekenksmingas, be medikamentų
  • greitas poveikis
  • didelė sėkmės tikimybė
  • visiškai beskausmis
  • reguliuojantis antsvorį
  • jokio pašalinio poveikio

Kontraindikacijos: epilepsija, nėštumas, širdies ritmo stimuliatoriai, padidintas jautrumas šviesai, ilgas gydymas kortikoidiniais preparatais.